1201M1S3ZQE2
1201M1S3ZQE2
1201M1S3ZQE2
Číslo produktu DigiKey
CKN5061-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1201M1S3ZQE2
Popis
SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Posuvný přepínač DPDT Montáž na panel
Modely EDA/CAD
1201M1S3ZQE2 Modely
Kategorie
Délka aktuátoru
5,08mm
Výrobce
C&K
Materiál kontaktu
Měď
Řada
Povrch kontaktu
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Montáž na panel
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Obvod
DPDT
Vlastnosti
Černý aktuátor, Zatmelené koncovky
Časování kontaktů
Neuvedeno
Provozní teplota
-30°C ~ 65°C
Funkce přepínače
Zap.-Zap.
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA), Nylonový
Jmenovitý proud (A)
6A (AC/DC)
Dráha spínače
2,16mm
Střídavé jmenovité napětí
120 V
Elektrická životnost
40,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
28 V