PX0695/10/63 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 672
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 76
Katalogový list
Skladem : 164
Assmann WSW Components
Skladem : 0
Napájecí konektor Zásuvka, Samičí zásuvky IEC 320-2-2/F Montáž na panel, Nacvakávací
PX0695/10/63
PX0695/10/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0695/10/63
Číslo produktu DigiKey
708-2640-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0695/10/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Modely EDA/CAD
PX0695/10/63 Modely
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 32,26mm x 24,77mm
Tloušťka panelu
0,039" (1,00mm)
10A
250VAC