PX0695/30/63
Číslo produktu DigiKey
708-2642-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0695/30/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Modely EDA/CAD
PX0695/30/63 Modely
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 32,26mm x 24,77mm
Tloušťka panelu
0,118" (3,00mm)
10A
250VAC