PX0575/20/63 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 200
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 322
Katalogový list
Skladem : 134
Qualtek
Skladem : 8 804
Qualtek
Skladem : 11 906
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí nože IEC 320-C14 Montáž na panel, Nacvakávací
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0575/20/63
Číslo produktu DigiKey
708-2624-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0575/20/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Typ filtru
Nefiltrovaný – komerční
Výrobce
Příprava pro pojistku
Ne
Řada
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Balení
Hromadné balení
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 27,40mm x 19,80mm
Provedení konektoru
IEC 320-C14
Tloušťka panelu
0,079" (2,00mm)
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí nože
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Jmenovitý proud - na vstupu do spotřebiče
10A
Schvalovací agentura
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC