PX0575/30/63
Číslo produktu DigiKey
708-2625-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PX0575/30/63
Popis
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, Samčí nože IEC 320-C14 Montáž na panel, Nacvakávací
Modely EDA/CAD
PX0575/30/63 Modely
Způsob montáže
Montáž na panel, Nacvakávací
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 27,40mm x 19,80mm
Provedení konektoru
IEC 320-C14
Tloušťka panelu
0,118" (3,00mm)
Typ konektoru
Zásuvka, Samčí nože
10A
Schvalovací agentura
CCC, CSA, ENEC, UL, VDE
Jmenovité napětí - na vstupu do spotřebiče
250VAC