MPI005D28LAWH12 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 22
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Bulgin
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 0
Skladem : 40
Skladem : 35
Tlačítkový přepínač DPST-NO/NC Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Bulgin Automation Connectors Available At Digi-Key
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI005D28LAWH12
Číslo produktu DigiKey
708-MPI005D28LAWH12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPI005D28LAWH12
Popis
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT ALUM
Typ a barva osvětlení
LED, Bílá
Napětí osvětlení (jmenovité)
12VAC
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,20mm prům.
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Jmenovitý proud (A)
5A (AC/DC)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V