MPI005D28LSWH12
Číslo produktu DigiKey
708-MPI005D28LSWH12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPI005D28LSWH12
Popis
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT SS
Typ a barva osvětlení
LED, Bílá
Napětí osvětlení (jmenovité)
12VAC
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,20mm prům.
Provozní teplota
-25°C ~ 55°C
Jmenovitý proud (A)
5A (AC/DC)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V