HSMG-C120
Číslo produktu DigiKey
516-1797-2-ND - Páska a cívka (TR)
516-1797-1-ND - Řezaná páska (CT)
516-1797-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSMG-C120
Popis
LED GREEN CLEAR 0603 SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 572nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,2V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
HSMG-C120 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Digi-Reel®
Sledovací úhel
155°
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
570nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 1,00mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s půlkulovou horní částí
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,60mm