HSMC-C120
Číslo produktu DigiKey
516-2824-2-ND - Páska a cívka (TR)
516-2824-1-ND - Řezaná páska (CT)
516-2824-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSMC-C120
Popis
LED RED CLEAR SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 626nm LED indikátory - diskrétní součásti 1,9V 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
HSMC-C120 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,9V
Mfr
Testovací proud
20mA
Digi-Reel®
Sledovací úhel
155°
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
637nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Průsvitnost čočky
Průhledný
Velikost / rozměry
1,60mm D x 1,00mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
0,60mm
Provedení čočky
Obdélníkový s půlkulovou horní částí
Základní číslo produktu
Rozměry čočky
1,20mm x 0,60mm