ACPL-227-500E
Číslo produktu DigiKey
516-2616-2-ND - Páska a cívka (TR)
516-2616-1-ND - Řezaná páska (CT)
516-2616-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACPL-227-500E
Popis
OPTOISOLATOR 3KV 2CH TRANS 8-SO
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Optoizolátor Tranzistor Výstup 3000Vrms 2 Kanál 8-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACPL-227-500E Modely
Kategorie
Typ výstupu
Tranzistor
Výrobce
Broadcom Limited
Napětí - výstup (max)
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
50mA
Stav součásti
Aktivní
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,2V
Počet kanálů
2
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
50 mA
Izolační napětí
3000Vrms
Saturace Vce (max)
400mV
Proudový převodový poměr (min)
50% při 5mA
Provozní teplota
-55°C ~ 110°C
Proudový převodový poměr (max)
600% při 5mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Doba zapnutí / vypnutí (typická hodnota)
3µs, 3µs
Pouzdro
8-SOIC (0,173", 4,40mm šířka)