ACPL-217-500E
Číslo produktu DigiKey
516-1978-2-ND - Páska a cívka (TR)
516-1978-1-ND - Řezaná páska (CT)
516-1978-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACPL-217-500E
Popis
OPTOISOLTR 3.75KV 1CH TRANS 4-SO
Podrobný popis
Optoizolátor Tranzistor Výstup 3750Vrms 1 Kanál 4-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACPL-217-500E Modely
Napětí - výstup (max)
80V
Proud - výstup / kanál
50mA
1,2V
Počet kanálů
1
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
50 mA
Izolační napětí
3750Vrms
Saturace Vce (max)
400mV
Proudový převodový poměr (min)
50% při 5mA
Provozní teplota
-55°C ~ 110°C
Proudový převodový poměr (max)
600% při 5mA
Pouzdro
4-SOIC (0,173", 4,40mm šířka)