SRP1038A-R45M
Číslo produktu DigiKey
SRP1038A-R45MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRP1038A-R45MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRP1038A-R45MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRP1038A-R45M
Popis
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
450 nH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 29 A 1,5mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRP1038A-R45M Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,5mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
15 při 100kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
75MHz
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,433" D x 0,394" Š (11,00mm x 10,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Saturační proud (Isat)
45A