PA4342.451NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3438-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3438-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3438-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4342.451NLT
Popis
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Podrobný popis
450 nH Stíněný Lisovaný Vodič 29 A 1,5mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4342.451NLT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
45A
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,453" D x 0,406" Š (11,50mm x 10,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)