SRF1280-220M
SRF1280-220M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF1280-220M
Číslo produktu DigiKey
SRF1280-220MTR-ND - Páska a cívka (TR)
SRF1280-220MCT-ND - Řezaná páska (CT)
SRF1280-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRF1280-220M
Popis
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stíněný 2 Cívka induktorového pole 88 µH Indukčnost - v sériovém zapojení 22 µH Indukčnost - v paralelním zapojení 50,3mOhm max. Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní 4 A Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRF1280-220M Modely
Kategorie
Proudová saturace - paralelní
7.57 A
Výrobce
Bourns Inc.
Proudová saturace - sériová
3.78 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) - paralelní
50,3mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stejnosměrný odpor (DCR) - sériový
192mOhm max.
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Stíněný
Počet cívek
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Indukčnost - v paralelním zapojení
22 µH
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost - v sériovém zapojení
88 µH
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" D x 0,492" Š (12,50mm x 12,50mm)
Jmenovitý paralelní proud
4 A
Výška
0,315" (8,00mm)
Jmenovitý sériový proud
2 A