0679L9100-01
Číslo produktu DigiKey
5923-0679L9100-01TR-ND - Páska a cívka (TR)
5923-0679L9100-01CT-ND - Řezaná páska (CT)
5923-0679L9100-01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0679L9100-01
Popis
FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC 2SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 A 125 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0679L9100-01 Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50A AC, 300A DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
25.7
Způsob montáže
Montáž na povrch
Schvalovací agentura
AEC-Q200, cURus
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,240" D x 0,100" Š x 0,110" V (6,10mm x 2,54mm x 2,79mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0066 Ohms