AONS32100
Číslo produktu DigiKey
785-1847-2-ND - Páska a cívka (TR)
785-1847-1-ND - Řezaná páska (CT)
785-1847-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AONS32100
Popis
MOSFET N-CH 25V 73A/400A 8DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 25 V 73A (Ta), 400A (Tc) 6,2W (Ta), 250W (Tc) Montáž na povrch 8-DFN (5x6)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1,6V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
240 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
15200 pF @ 12.5 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
6,2W (Ta), 250W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
25 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-DFN (5x6)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
0,73mOhm při 20A, 10V