PV37W103C01B00
Číslo produktu DigiKey
490-2970-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV37W103C01B00
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms 0,25W, 1/4W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 12.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
PV37W103C01B00 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
12.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
10 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,252" x 0,157" čelo (6,40mm x 4,00mm)
Tolerance
±10%