MOV-14D330KTR
Číslo produktu DigiKey
118-MOV-14D330KTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-MOV-14D330KTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MOV-14D330KTR
Popis
VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 V 1 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 14mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MOV-14D330KTR Modely
Kategorie
Nárazový proud
1 kA
Výrobce
Bourns Inc.
Energie
7,5J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
6100 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
26 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
30 V
Pouzdro
Disk 14mm
Napětí varistoru (typické)
33 V
Základní číslo produktu
Napětí varistoru (max)
36 V