ERZ-V14D330
Číslo produktu DigiKey
P7309-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERZ-V14D330
Popis
VARISTOR 33V 2KA DISC 15.5MM
Podrobný popis
33 V 2 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 15,5mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ERZ-V14D330 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí varistoru (max)
36 V
Nárazový proud
2 kA
Řada
Energie
9,5J
Kapacita při kmitočtu
12200 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
26 V
Napětí varistoru (min)
30 V
Pouzdro
Disk 15,5mm
Napětí varistoru (typické)
33 V