MF-USMF010-2
Číslo produktu DigiKey
MF-USMF010-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MF-USMF010-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MF-USMF010-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-USMF010-2
Popis
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 100 mA Ih Montáž na povrch 1210 (3225 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF-USMF010-2 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
800 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
15 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
30V
Pouzdro
1210 (3225 metrický), Konkávní
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Velikost / rozměry
0,127" D x 0,102" Š (3,22mm x 2,58mm)
Vypínací proud (It)
300 mA
Tloušťka (max)
0,033" (0,85mm)
Max. proud
10 A