PIC16LF19197T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC16LF19197T-I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16LF19197T-I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16LF19197T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16LF19197T-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 64-TQFP (10x10)
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 45x12b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz