MF-MSMF030-2
Číslo produktu DigiKey
MF-MSMF030-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MF-MSMF030-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MF-MSMF030-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-MSMF030-2
Popis
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 300 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF-MSMF030-2 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
300 mOhms
Výrobce
Bourns Inc.
Odpor po vypnutí (R1) (max)
3 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
30V
Pouzdro
1812 (4532 metrický), Konkávní
Přídržný proud (Ih) (max)
300 mA
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Vypínací proud (It)
600 mA
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)
Max. proud
10 A