MF-MSMF030-2
Číslo produktu DigiKey
MF-MSMF030-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MF-MSMF030-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MF-MSMF030-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF-MSMF030-2
Popis
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 300 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Modely EDA/CAD
MF-MSMF030-2 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
300 mOhms
Odpor po vypnutí (R1) (max)
3 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Stupeň ochrany
Napětí - max
30V
Přídržný proud (Ih) (max)
300 mA
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Vypínací proud (It)
600 mA
Tloušťka (max)
0,043" (1,10mm)
Max. proud
10 A