CD214A-R12000R
Číslo produktu DigiKey
118-CD214A-R12000RTR-ND - Páska a cívka (TR)
118-CD214A-R12000RCT-ND - Řezaná páska (CT)
118-CD214A-R12000RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD214A-R12000R
Popis
DIODE STANDARD 2000V 1A DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 2000 V 1A Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CD214A-R12000R Modely
Kategorie
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 2000 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
12pF při 4V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
2000 V
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AC (SMA)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2 V @ 1 A