4611X-101-331LF
Číslo produktu DigiKey
4611X-101-331LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4611X-101-331LF
Popis
RES ARRAY 10 RES 330 OHM 11SIP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 Ohm ±2% 200mW Výkon na článek Se sběrnicí 10 Odporová síť/ pole ±100ppm/°C 11-SIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
4611X-101-331LF Modely
Kategorie
Výkon na článek
200mW
Výrobce
Bourns Inc.
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
11-SIP
Typ obvodu
Se sběrnicí
Dodávaná velikost pouzdra
11-SIP
Odpor (ohmy)
330
Velikost / rozměry
1,098" D x 0,098" Š (27,89mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Výška při usazení (max)
0,200" (5,08mm)