L78L33ACZTR
Číslo produktu DigiKey
497-16176-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-16176-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L78L33ACZTR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
Modely EDA/CAD
L78L33ACZTR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
5.5 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
6 mA
PSRR
49dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), tvarované vodiče
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V