3329P-1-502 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Bourns Inc.
Skladem : 195
Katalogový list
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 3 322
Katalogový list
Similar
TT Electronics/BI
Skladem : 13
Skladem : 0
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
3329P-1-502
Číslo produktu DigiKey
3329P-502-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3329P-1-502
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Trubice
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
5 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Kulatý - 0,250" prům. (6,35mm)
Tolerance
±10%