3329P-1-502LF
Číslo produktu DigiKey
3329P-502LF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3329P-1-502LF
Popis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
3329P-1-502LF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
5 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Kulatý - 0,250" prům. (6,35mm)
Tolerance
±10%