YS05S10-0G
Číslo produktu DigiKey
179-2370-2-ND - Páska a cívka (TR)
179-2370-1-ND - Řezaná páska (CT)
179-2370-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YS05S10-0G
Popis
DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W
Standardní dodací lhůta výrobce
59 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,75 ~ 3,63V 10A 3V - 5,5V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
36 W
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, UVLO
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
94,5%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 6-SMD
Napětí - vstup (min)
3V
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,53" Š x 0,31" V (33,0mm x 13,5mm x 7,9mm)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
10A