ABLS-25.000MHZ-L4QF-T
Číslo produktu DigiKey
535-9920-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-9920-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-9920-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABLS-25.000MHZ-L4QF-T
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±30ppm Krystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ABLS-25.000MHZ-L4QF-T Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
25 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
HC-49/US
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,185" Š (11,40mm x 4,70mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,165" (4,20mm)