SDI120-12-U-P51
SDI120-12-U-P51
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI120-12-U-P51
Číslo produktu DigiKey
179-SDI120-12-U-P51-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDI120-12-U-P51
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 108 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SDI120-12-U-P51 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Výrobce
Bel Power Solutions
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
6,62" D x 2,60" Š x 1,54" V (168,1mm x 66,0mm x 39,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
C22,2 č. 60950-1; 55024; 55032 třída B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Proud - výstup (max)
9A
Hmotnost
1,4lb (635g)
Výkon (W)
108 W