MDS-150AAS12 BA
Číslo produktu DigiKey
1145-1015-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDS-150AAS12 BA
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 120 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Výrobce
Delta Electronics
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
6,69" D x 3,35" Š x 1,57" V (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, EN, UL
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Proud - výstup (max)
10A
Hmotnost
1,7lb (771,1 g)
Výkon (W)
120 W