ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
Číslo produktu DigiKey
AE10930-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADF15A-KG-TASB5
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Kategorie
Funkce příruby
Kontaktní strana, Samičí šroubovací zámek (4-40)
Mfr
Koncovka
Pájecí materiály
Balení
Nosič
Průmyslové počítače
Ocelový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu
Zlatá
Provedení konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet pozic
Vzdálenost backset
0,590" (14,99mm)
Počet řad
2
Vlastnosti
Zámek desky
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250V