A-DSF 15LPIII/FP
A-DSF 15LPIII/FP
A-DSF 15 LPIII/FP
Číslo produktu DigiKey
123-A-DSF15LPIII/FP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A-DSF 15 LPIII/FP
Popis
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A-DSF 15 LPIII/FP Modely
Kategorie
Koncovka
IDC, Plochý kabel
Mfr
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Balení
Nosič
Jmenovitý proud (A)
3A
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Průchodkový, Ochrana proti vytržení
Provedení konektoru
Jmenovité napětí
250V
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Barva
Černá
Počet pozic
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Počet řad
2
Velikost vodiče
26-28AWG
Způsob montáže
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C