LT1585CM-3.3#TRPBF
Číslo produktu DigiKey
LT1585CM-3.3#TRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
LT1585CM-3.3#TRPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
LT1585CM-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1585CM-3.3#TRPBF
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 4.6A DDPAK-3
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 4,6A DDPAK-3
Modely EDA/CAD
LT1585CM-3.3#TRPBF Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,4V při 4,6A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
DDPAK-3
Napětí - vstup (max)
7V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V