LMS1585ACS-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LMS1585ACS-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMS1585ACS-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 5A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 5A TO-263 (DDPAK-3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMS1585ACS-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
7 mA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
13 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
72dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
13V
Pouzdro
TO-263-4, D2PAK (3 přívody + výstupek), TO-263AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-3)
Pokles napětí (max)
1,4V při 5A