ADP7156ARDZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7156ARDZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP7156ARDZ-2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP7156ARDZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7156ARDZ-2.5-R7
Popis
IC REG LIN 2.5V 1.2A 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,2A 8-SOIC-EP
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
12 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V