ADP7142ARDZ-3.3
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7142ARDZ-3.3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7142ARDZ-3.3
Popis
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 8-SOIC-EP
Modely EDA/CAD
ADP7142ARDZ-3.3 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
140 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
320 µA
Balení
Trubice
PSRR
88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Řídicí funkce
Povolit, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
40V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Pokles napětí (max)
0,42V při 200mA