ADP1763ACPZ-0.9-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP1763ACPZ-0.9-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP1763ACPZ-0.9-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP1763ACPZ-0.9-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1763ACPZ-0.9-R7
Popis
IC REG LINEAR 0.9V 3A 16-LFCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A 16-LFCSP (3x3)
Modely EDA/CAD
ADP1763ACPZ-0.9-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
16 mA
PSRR
62dB ~ 33dB (10kHz ~ 1MHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
1,98V
Napětí - výstup (min/fixní)
0,9V
Pokles napětí (max)
0,145V při 3A