ADP1762ACPZ-0.9-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP1762ACPZ-0.9-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP1762ACPZ-0.9-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP1762ACPZ-0.9-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1762ACPZ-0.9-R7
Popis
IC REG LINEAR 0.9V 2A 16-LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 2A 16-LFCSP (3x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADP1762ACPZ-0.9-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
14 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB ~ 34dB (10kHz ~ 1MHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Proudový limit, Tepelné přetížení
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
1,98V
Pouzdro
16-WFQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
0,9V
Dodávaná velikost pouzdra
16-LFCSP (3x3)
Pokles napětí (max)
0,095V při 2A