ADP1740ACPZ-1.8-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP1740ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1740ACPZ-1.8-R7
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 2A 16-LFCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 2A 16-LFCSP (4x4)
Modely EDA/CAD
ADP1740ACPZ-1.8-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
800 µA
Odebíraný proud (max)
1.8 mA
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
3,6V
Pouzdro
16-WQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
16-LFCSP (4x4)
Pokles napětí (max)
0,28V při 2A