ADP124ACPZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP124ACPZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP124ACPZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP124ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP124ACPZ-3.3-R7
Popis
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-LFCSP-UD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 8-LFCSP-UD (2x2)
Modely EDA/CAD
ADP124ACPZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
105 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
280 µA
PSRR
60dB (10kHz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
8-UFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-LFCSP-UD (2x2)
Pokles napětí (max)
0,23V při 500mA