ADM7172ACPZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADM7172ACPZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADM7172ACPZ-2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADM7172ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7172ACPZ-2.5-R7
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 2A 8-LFCSP-WD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 2A 8-LFCSP-WD (3x3)
Modely EDA/CAD
ADM7172ACPZ-2.5-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
2 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
8.7 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V