ADM7154ARDZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
ADM7154ARDZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADM7154ARDZ-2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADM7154ARDZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7154ARDZ-2.5-R7
Popis
IC REG LIN 2.5V 600MA 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 600mA 8-SOIC-EP
Modely EDA/CAD
ADM7154ARDZ-2.5-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
7 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
10 mA
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V