ADM7150ACPZ-4.5-R7
Číslo produktu DigiKey
ADM7150ACPZ-4.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADM7150ACPZ-4.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADM7150ACPZ-4.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7150ACPZ-4.5-R7
Popis
IC REG LIN 4.5V 800MA 8-LFCSP-WD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modely EDA/CAD
ADM7150ACPZ-4.5-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
7 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
12 mA
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
8-WFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - vstup (max)
16V
Dodávaná velikost pouzdra
8-LFCSP-WD (3x3)
Napětí - výstup (min/fixní)
4,5V