INIR4-R32
Číslo produktu DigiKey
1782-INIR4-R32-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
INIR4-R32
Popis
SENSOR AIR QUALITY PWM OUTPUT
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kvalita vzduchu Snímač PWM, UART
Kategorie
Rozsah tlaku kyslíku
600 mbar ~ 1.2 bar
Výrobce
Amphenol SGX Sensortech
Výstup
PWM, UART
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Balení
Hromadné balení
Napájecí napětí
3,2V ~ 5,25V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
35mA