INIR2-R32
Číslo produktu DigiKey
1782-INIR2-R32-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
INIR2-R32
Popis
INTEGRATED INFRA RED - GEN2 - RE
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Senzor chladiva, R32 (CH2F2) Snímač Analogový
Kategorie
Rozsah tlaku kyslíku
800 mbar ~ 1200 mbar
Výrobce
Amphenol SGX Sensortech
Výstup
Analogový
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C
Balení
Hromadné balení
Napájecí napětí
3,2V ~ 5,25V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
35mA