ACS733KLATR-40AU-T
Číslo produktu DigiKey
620-1989-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1989-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1989-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS733KLATR-40AU-T
Popis
CURRENT SEN HE/DIFF 40A 16-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 40A 1 Kanál Hallův jev, Diferenciální Jednosměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kategorie
Přesnost
±1,7%
Mfr
Napájecí napětí
3,14V ~ 3,46V
Doba odezvy
200ns
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
35mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Polarizace
Jednosměrný
Citlivost
66mV/A
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kmitočet
1MHz
Linearita
±0,5%