ACS37035KLACTR-065B3
Číslo produktu DigiKey
620-ACS37035KLACTR-065B3TR-ND - Páska a cívka (TR)
620-ACS37035KLACTR-065B3CT-ND - Řezaná páska (CT)
620-ACS37035KLACTR-065B3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS37035KLACTR-065B3
Popis
CURRENT SENSOR HE 65A 16-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu ±65A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Kategorie
Přesnost
±3%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Doba odezvy
450ns
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pro měření
DC
Třída
Automobilový průmysl
Typ snímače
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstup
Analogový napěťový
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Citlivost
20mV/A
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Kmitočet
DC ~ 1MHz