ACS726LLFTR-40B-T je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
Skladem : 2 034
Katalogový list
Snímač proudu 40A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 24-SSOP (0,154", 3,90mm šířka)